Tręšimas

Augalų auginimas nenaudojant cheminių trąšų saugo aplinką bei mūsų sveikatą. Eko enzimai padės jums užauginti sveikus ir naudingus vaisius ir daržoves nenaudojant chemikalų. Tai natūralus būdas dirvos derlingumo didinimui bei derliaus gausinimui. Eko enzimai pagerina fotosintezės procesą. To rezultatas - augalai gauna daugiau maistinių medžiagų ir jų šaknys gali absorbuoti daugiau oro. Be to, ozonas, kurį išskiria eko enzimai, padeda augalams augti geriau ir greičiau.
 
  • Eko enzimai yra natūrali trąša, nederlingą ar nualintą dirvožemį galinti paversti derlingu. Dirvos tręšimui ir jos derlingumo didinimui naudokite eko enzimus, atskiestus vandeniu santykiu 1:1000 (1 ml eko enzimų 1 litrui vandens). 500 m2 ploto reikia apie 200 litrų tirpalo.
  • Uogų, vaisių bei kitų augalų purškimui naudokite eko enzimus, atskiestus vandeniu santykiu 2:1000 (2 ml eko enzimų 1 litrui vandens). Derlius bus gausesnis ir sveikesnis.
  • Sumažinkite įvairių kentėjų skaičių, nenaudodami pesticidų. Purškiant mišinį iš eko enzimų, 1 kg rudojo cukraus ir 10 litrų vandens ant vejos, sumažės tokių kenkėjų, kaip uodai, tarakonai ar net žiurkės.
  • Išvalykite vandens telkinį. Į užterštą ar užpelkėjusį ežerą ar tvenkinį supilkite 40-60 litrų eko enzimų. Po 4 dienų vanduo ežere vėl švarus!
  • Pagreitinkite kompostavimo procesą, apšlakstydami kompostą eko enzimais.